ייצוג עובדי משרד ראש הממשלה

על ייצוג עובדי משרד ראש הממשלה

ייצוג עובדי משרד ראש הממשלה יכול להידרש עבור עובדי קבלן המספקים שירותים מוזמנים על ידי משרד ראש הממשלה או משרד הביטחון. עובדים אלו יכולים לתבוע את המדינה על זכויות סוציאליות שלא ניתנו להם כדין על ידי משרד ראש הממשלה או משרד הביטחון.  צורך נוסף עבור ייצוג עובדי משרד ראש הממשלה הוא עבור עובדי קבוע בהליכים משפטיים מול נציבות שירות המדינה בנוגע להליכי דין משמעתי, ייצוג עובד בשימוע לפיטורים או קבלת קביעות, סכסוכים כספיים בענייני פנסיה תקציבית, ופיטורים שלא כדין.

לגבי הליכי שימוע והעמדה לדין משמעתי

הליך משמעתי נגד עובד מדינה מתחיל עם חקירה של נציבות שירות המדינה. בהתאם לממצאים של החקירה הנציבות מחליטה אם להגיש את התביעה נגד העובד להליך בבית הדין המשמעתי. נציב שירות המדינה מוסמך להשעות עובד מדינה שהוגשה נגדו תביעה, בשל עבירת משמעת או עבירה פלילית. העובד רשאי לטעון נגד ההשעיה בהליך השימוע. כל עובד מדינה הנמצא בהליכי שימוע והעמדה לדין משמעתי, רשאי להיות מיוצג על ידי עורך דין בהליכים השונים. תקופת ההשעיה נמשכת עד להחלטה בדבר העמדה בדין או סגירת התיק. כאשר הוחלט להעמיד את העובד לדין, ההשעיה נמשכת עד לפסק הדין הסופי. באופן עקרוני בתקופת ההשעיה העובד זכאי להמשיך ולקבל משכורת בתור עובד מדינה.

עו”ד מומחה עבור ייצוג עובדי משרד ראש הממשלה

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי ייצוג עובדי משרד ראש הממשלה, כדאי לכם להתייעץ עם משרד עו”ד בונר רזגור. משרד בונר רזגור ליווה עובדים רבים במשרד ראש הממשלה ומשרד הבטחון ובעל סיווג בטחוני מתאים.

משרדנו ליווה עובדים בשימועים טרם סיום העסקתם, בסכסוכים כספיים, בהעברה לחוזה אישי, בשלילת פנסיה תקציבית, באי תשלום מענקים ועוד.

 המשרד מתמחה בדיני עבודה ובעל ידע מקצועי וניסיון נרחב בניהול הליכים משפטיים ובייצוג של מעבידים ועובדים בתחום זה. משרד עורכי דין בונר רזגור מציע ללקוחותיו מגוון שירותים כגון, ייצוג בסכסוכי עבודה, ליווי חברות וועדי עובדים, כמו גם, ייצוג בשימועים ובפני וועדות משמעת וייצוג בהליכי משמעת בשירות הציבורי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן