אודות המשרד

בונר רזגור, עורכי דין הינו משרד בוטיק בעל התמחות ייחודית בדיני עבודה

המשרד הוקם בשנת 2016 ע”י עו”ד עידו רזגור ועו”ד ליאור בונר, שלאחר שנים במהלכן רכשו ידע מקצועי רב וניסיון עשיר בניהול הליכים משפטיים ובייצוג הן של מעבידים והן של עובדים במשרד הגדול בארץ לדיני עבודה, החליטו לצאת לדרך עצמאית חדשה.

בעשור האחרון התמקצענו בכל רזי משפט העבודה הישראלי, ורכשנו ידע רב וניסיון עשיר בליווי וייצוג הן של לקוחות פרטיים והן של לקוחות ציבוריים בערכאות שיפוטיות שונות, בהליכי משמעת, בהליכי גישור ובוררות, במשאים ומתנים אישיים וקיבוציים, וכן בשביתות ובחלק מסכסוכי העבודה הגדולים ביותר שהיו במשק בשנים האחרונות.

התמקצעות ארוכת שנים זו הביאה לכך שכיום משרדנו מתמחה הן בתחום משפט העבודה הפרטי והן בתחום משפט העבודה הקיבוצי, על כל נדבכיהם.

משרדנו מציע ללקוחותיו מגוון רחב של שירותים, כגון:

ייצוג הן של עובדים והן של מעבידים בסכסוכי עבודה אישיים ובסכסוכים קיבוציים.
ליווי שוטף של חברות.
ליווי חברות וועדים בהליכי משא ומתן קיבוציים.
ייצוג בגישורים ובבוררויות.
ייצוג בשימועים ובפני וועדות משמעת.
ייצוג בהליכי משמעת בשירות הציבורי.
הליכי בירור ותביעות הטרדה מינית.
ייצוג עובדים בהליכי פירוק חברות.
הופעות בכל בתי הדין לעבודה לרבות בבית הדין הארצי.
וכן הופעות בבתי משפט אזרחיים לרבות בבג”צ.

בנוסף, עורכי הדין במשרד הינם מגשרים מוסמכים בעלי ניסיון, המציעים את שירותיהם כמגשרים בהליכים שעניינם בתחום דיני העבודה.

עידו רזגור ליאור בונר

משפט העבודה הישראלי הוא תחום סבוך ומורכב, שעל מנת לשלוט בו כהלכה נדרשת התמקצעות ספציפית ומעמיקה. משרדנו הינו משרד בוטיק, שמוקדש כל כולו לתחום דיני העבודה על כל נדבכיו.
בעשור האחרון התמקצענו בכל רזי משפט העבודה הישראלי, ורכשנו ידע רב וניסיון עשיר בליווי וייצוג לקוחות פרטיים וציבוריים בערכאות שיפוטיות שונות, בהליכי משמעת, במשאים ומתנים אישיים וקיבוציים, וכן בשביתות ובחלק מסכסוכי העבודה הגדולים שהיו במשק בשנים האחרונות. התמקצעות ארוכת שנים זו הביאה לכך שכיום מציג משרדנו את הרמה המקצועית הגבוהה ביותר, הן בתחום משפט העבודה הפרטי והן בתחום משפט העבודה הקיבוצי.
אלא שלטעמנו מקצוענות אמיתית לעולם אינה שוקטת על השמרים. משכך, שם לו משרד בונר רזגור עורכי דין למטרה להמשיך את התמקצעותו בתחום משפט העבודה, תוך הכרה של כל המגמות החדשות בפסיקה, והכל על מנת שנוכל להמשיך להעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי הטוב ביותר.

עולם העבודה המודרני משתנה ומתקדם ללא הפסקה. אנחנו מאמינים, שעל מנת שנוכל להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, על משרדנו להתאים את עצמו לעידן חדשני ומתקדם.
משכך, אנחנו נוקטים במאמצים רבים על מנת להישאר תמיד מעודכנים במגמות החדשות החלות הן בעולם העבודה והן במשפט הישראלי.
בהתאם לגישה זו, כל מקרה ניבחן לגופו ובאופן פרטני על ידי שני השותפים הבכירים של המשרד - עורך דין עידו רזגור ועורך דין ליאור בונר, תוך שילוב בין הידע המקצועי הרב והניסיון העשיר שרכשנו לבין שימוש בכלים חדשניים ויצירתיים, והכל על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר שיתאים לצרכי לקוחותינו.

הליך משפטי אינו הליך פשוט, כשלעיתים נדרשים כוחות נפשיים רבים על מנת לצלוח אותו. לכן ישנה חשיבות רבה שעורך הדין ילווה את הלקוח יד ביד ובנאמנות לכל אורכו של ההליך.
כמשרד בוטיק ייחודי, באפשרותנו להעניק לכל לקוח יחס אישי וליווי צמוד של שני השותפים הבכירים של המשרד - עורך דין עידו רזגור ועורך דין ליאור בונר.
משרדנו דוגל בגישה אישית ששמה את הלקוח במרכז, כשהטיפול בכל תיק נתפר בהתאם למידותיו ולצרכיו. אנחנו מקפידים להיות זמינים לכל לקוח באופן אישי, להכיר אותו ואת צרכיו, להכיר את העסק שלו ולהכיר את הקשיים איתם הוא מתמודד. אנחנו מאמינים שבאמצעות הכרה אינטימית של הלקוח והענקת יחס אישי וצמוד, נוכל למצוא עבורו את הפתרון המתאים ביותר.

האני מאמין שלנו

אנחנו מאמינים שבעולם המשפט המודרני על משרד עורכי דין להציג רמה מקצועית גבוהה ביותר ויכולת בלתי פוסקת ללמוד ולהתעדכן בכל המגמות החדשות. זו הסיבה, שמשרדנו מתמקצע באופן בלעדי בתחום דיני העבודה.
משרדנו מציע ללקוחותיו מחד, את הרמה המקצועית הגבוהה הקיימת במשרדי בוטיק גדולים המתמחים בתחום דיני העבודה, ומאידך, יחס אישי וליווי צמוד של שני השותפים הבכירים במשרד.
ניסיון עשיר בניהול הליכים משפטיים ובייצוג הן של מעבידים והן של עובדים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן