עו”ד דיני עבודה בהרצליה פיתוח

על עבודתו של עו”ד דיני עבודה בהרצליה פיתוח

עו”ד דיני עבודה בהרצליה פיתוח עוסק במגוון תחומים בעולם העבודה, כמו אי קבלה לעבודה עקב אפליה, שינויים והרעה בתנאי העבודה של עובדים, הליכי משמעת ופיטורין ועוד. עו”ד דיני עבודה בהרצליה פיתוח יכול לייצג את העובדים בעמידה על זכיותיהם או את המעסיק בייעוץ לחובות המוטלות עליו בחוק וייצוג בהליכים שונים מול העובדים, וועדי העובדים וכדומה.

במוקד העבודה

עו”ד לענייני עבודה בהרצליה מתמקד לרוב בתביעות לפיצויי פיטורים וזכויות סוציאליות. הוא עוסק גם בייצוג עובדים בהליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה, כמו גם בבדיקת זכויותיהם של עובדים בהתאם להסכמים הקיבוציים וצווי ההרחבה. בתחומי עבודתו של עו”ד לענייני עבודה בהרצליה גם הוצאת צווי מניעה לפיטורים לא חוקיים, כמו גם, עמידה על זכויותיהן של נשים בהריון. עוד במסגרת עבודתו של עו”ד דיני עבודה בהרצליה פיתוח ייצוג בהליכי משמעת לעובדי מדינה. הליך משמעתי נגד עובד על עבירת משמעת נוגע למקרים בהם העובד לא קיים את המוטל עליו כעובד המדינה או התרשל בקיום מה שמוטל עליו. 

אחריות אזרחית

עו”ד דיני עבודה בהרצליה פיתוח עוסק גם בתביעות מול מזמיני העבודה וחברות קבלן על מיצוי זכויותיהם של עובדי הקבלן. הוראות החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה בנוגע לעובדי קבלן

כוללות את התחומים של שירותי ניקיון, שירותי שמירה ואבטחה ושירותי הסעדה. בסמכות שר הכלכלה והתעשייה להרחיב את תחולת החוק למגזרים נוספים. אחריותו האזרחית של מזמין השירותים נוגעת להוראות דיני העובדה, בנוגע לשכר מינימום, ניכויים אסורים מהשכר, איסור הלנת שכר, חופשה ודמי חופשה והעסקת נוער. גם תשלומים מכוח צווי ההרחבה באחריותו האזרחית של מזמין העבודה, בין היתר לדמי פנסיה, דמי הבראה, דמי חגים, תוספת יוקר והחזרת הוצאות נסיעה.

עו”ד דיני עבודה בהרצליה פיתוח מקצועי ומומחה בדיני עבודה

אם אתם זקוקים לשירותי עו”ד דיני עבודה בהרצליה פיתוח, כדאי לכם להתייעץ עם משרד עו”ד בונר רזגור. המשרד מתמחה בדיני עבודה ובעל ידע מקצועי וניסיון נרחב בניהול הליכים משפטיים ובייצוג של מעבידים ועובדים בתחום זה. משרד עורכי דין בונר רזגור מציע ללקוחותיו מגוון שירותים כגון, ייצוג בסכסוכי עבודה, ליווי חברות וועדי עובדים, כמו גם, ייצוג בשימועים ובפני וועדות משמעת וייצוג בהליכי משמעת בשירות הציבורי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן