עו”ד דיני עבודה תל אביב

על עו”ד דיני עבודה תל אביב

עו”ד דיני עבודה תל אביב עוסק במגוון תחומים בעולם העבודה, כמו אי קבלה לעבודה עקב אפליה, שינויים והרעה בתנאי העבודה של עובדים, הליכי משמעת ופיטורין ועוד. עו”ד דיני עבודה תל אביב יכול לייצג את העובדים בעמידה על זכיותיהם או את המעסיק בייעוץ לחובות המוטלות עליו בחוק וייצוג בהליכים שונים מול העובדים, וועדי העובדים וכדומה.

במוקד העבודה של עורך דין לדיני עבודה

עו”ד דיני עבודה מתמקד בתביעות הנוגעות לפיטורים ולפיצויים. הוא עוסק גם בייצוג עובדים בהליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה, כמו גם בבדיקת זכויותיהם של עובדים בהתאם להסכמים הקיבוציים וצווי ההרחבה. בתחומי עבודתו של עו”ד לענייני עבודה בתל אביב גם הוצאת צווי מניעה לפיטורים לא חוקיים, כמו גם, עמידה על זכויותיהן של נשים בהריון. עוד במסגרת עבודתו של עו”ד דיני עבודה תל אביב ייצוג בהליכי משמעת לעובדי מדינה. הליך משמעתי נגד עובד על עבירת משמעת נוגע למקרים בהם העובד לא קיים את המוטל עליו כעובד המדינה או התרשל בקיום מה שמוטל עליו.

לגבי הרעת תנאים ופיצויים

כדאי לקחת את חוזה העבודה שמוצע לכם טרם החתימה ולעבור עליו יחד עם עו”ד דיני עבודה תל אביב, על מנת, לוודא שהסעיפים השונים אכן בהתאם לחוק ולמקובל. החוזה מאפשר גם להגדיר תקופת זמן מוגדרת, שלאחריה ניתן לבקש ולקבל העלאות שכר או הטבות אחרות. חוזה עבודה יכול להבטיח שבמידה שבהמשך תקופת ההעסקה תהיה הרעה בתנאי העבודה יהיה מנגנון שיגן על העובד. במידה שהרעו את תנאי עבודתכם, כדאי להתייעץ עם עו”ד דיני עבודה

תל אביב על מנת לעמוד על מלוא זכויותיכם כחוק. הרעת תנאים מקנה לעובדים את הזכות להתפטר ועדיין להיחשב בעייני החוק כמפוטרים הזכאים לפיצויי פיטורים.

עו”ד דיני עבודה תל אביב – מקצועי ומומחה בדיני עבודה

אם אתם זקוקים לשירותי עו”ד דיני עבודה תל אביב, כדאי לכם להתייעץ עם משרד עו”ד בונר רזגור. המשרד מתמחה בדיני עבודה ובעל ידע מקצועי וניסיון נרחב בניהול הליכים משפטיים ובייצוג של מעבידים ועובדים בתחום זה. משרד עורכי דין בונר רזגור מציע ללקוחותיו מגוון שירותים כגון, ייצוג בסכסוכי עבודה, ליווי חברות וועדי עובדים, כמו גם, ייצוג בשימועים ובפני וועדות משמעת וייצוג בהליכי משמעת בשירות הציבורי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן